Agencja pracy Cosmoworker - Oferty Pracy

`HYDRAULIK SANITÄR UND HEIZUNG

Data wygaśnięcia: 2019-03-23
Liczba wakatów: 6
Regiony: Niemcy Berlin, Kassel

Hydraulik Sanitär und Heizung. Praca długoterminowa. Możliwość nadgodzin. Możliwość dopasowania rodzaju pracy pod preferencje kandydata.
Mile widziane grupy pracowników.
Znajomość języka niemieckiego, więcej niż mile widziana.

Posiadamy oferty pracy w wielu miastach Niemiec.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

WYPEŁNIJ FORMULARZ APLIKACYJNY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.
COSMOWORKER > OFERTY PRACY

Zadzwoń:

0048 61 250-4-250
0031 47 578-8-114 z Holandii
0032 28 087-3-30 z Belgii
0049 32 221-0-920-35 z Niemiec

poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu, 24H / dobę

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie zagranicznej umowy o pracę tymczasową.
Nie oferujemy prac w ramach oddelegowania do pracy za granicą, na umowę zlecenie, umowę o dzieło lub z wypłatą wynagrodzenia w sposób inny, niż przelew na konto bankowe.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146

2018 ⓒ