COSMOWORKER POLSKA - Oferty Pracy

`INSTALATOR SYSTEMÓW NAWADNIANIA

Data wygaśnięcia: 2019-06-12
Liczba wakatów: 1
Regiony: wielkopolskie okolice, Poznań

Praca długoterminowa w firmie zajmującej czołowe miejsce w branży.

Cosmoworker Polska z powodzeniem rekrutuje pracowników dla swoich Klientów w różnych branżach w Polsce.

Dzisiaj nasi rekruterzy poszukują pracowników na poniżej opisane stanowisko:

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Dodatkowe informacje:

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:

0048 61 250-4-255
poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2017 ⓒ